Jsme poradenská kancelář, kterou spoluutváříte zejména Vy, naši klienti. Vaše příběhy, úspěchy či případná složitější období nás vedou k hledání konkrétních řešení, která odpovídají Vašim situacím a potřebám.


Na počátku naší kanceláře stálo rozhodnutí opustit svět korporátního poradenského prostředí a dělat naši profesi jinak. Osobně, přátelsky, komplexně, ale i přesto s maximální profesionalitou a odborností. Tyto hodnoty se proto staly základními pilíři naší kanceláře, kterou jsme v roce 2009 založili jako dva kamarádi s osvědčeními daňových poradců a auditora. Tehdy jsme neměli ani představu o tom, že o několik let později se bude naše kancelář skládat z téměř dvaceti odborníků, a to jak z oblasti daní, tak z oblasti auditu a účetnictví.

Placeholder

Myslíme si, že hlavním důvodem přirozeného růstu naší kanceláře jsou právě již uvedené základní pilíře, ale i zachování hodnot rodinné kanceláře, a to i ve větším počtu kolegů.

Bez Vaší důvěry a spolupráce bychom nicméně naši profesi vykonávat nemohli, a za to Vám velice děkujeme.

Placeholder

Mám zájem o sjednání schůzky

Odesláním tohoto formuláře udělujete souhlas společnosti ATC Companies k zpracování vašich údajů za účelem reakce na váš dotaz. Vaše osobní údaje budou použity výhradně společností ATC Companies a nebudou poskytnuty třetím osobám. Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat.